Sesja zdjęciowa - jako stylistka po raz pierwszy

11:25

Mieszkając w stosunkowo małym mieście, ma się teoretycznie większe szanse, że jeśli zajmujemy się czymś nietypowym jak moda retro, to raczej będzie niewiele osób, a może nawet żadna, która obrała sobie coś takiego za pasję :) Właściwie mogłabym ten temat rozwinąć w kilka stron, ale dziś o tym, że ostatnio zostałam poproszona jako konsultantka sesji w stylu retro.
Sam fakt, że zostałam zauważona i poproszona już był dla mnie dużym wyróżnieniem. Fajnie, że to co robię się komuś podoba i może być inspiracją.
Sesję zorganizowała Agnieszka Dreschler Nieobiektywnie z Tarnogórskiej Grupy Fotograficznej. Fotografowali Aga Ha - Imaginacje, Marek Nowak i Darek Zając, modelowały Kamila Ka i Ania Kaczmar.


Dziewczyny miały swoje stroje, wstępnie przygotowały włosy, pomalowały się same - z mojej strony to była konsultacja i wskazówki. Pomogłam im dobrać dodatki, doradziłam, odradziłam, uczesałam, poprawiałam stroje w trakcie zdjęć, sugerowałam pozy. Sama się wielokrotnie w trakcie swoich sesji jak bardzo przydałaby się osoba, która patrzy z boku i kontroluje czy z włosami i ze strojem wszystko w porządku.

fot. Aga H

fot. Aga Ha, Agnieszka Dreschler

fot. Aga Ha

fot. Aga Ha

Sama też miałam okazję trochę popozować, ale nie to było najważniejsze. 

Ta sukienka jest tak cudowna, ż poświecę jej osobną notkę :)


fot. Marek Nowak

Jeszcze raz dziękuję za propozycję i mam nadzieję, że będę znów miała okazję sprawdzić się w takiej roli.

Polecam także:

3 komentarze

  1. Myślę, że jeszcze nie jeden projekt przed nami. :) W roli stylistki i modelki. :) Zapraszam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Przepadam za stylem retro! Według mnie to must have dla każdej kobiety. Przynajmniej jedna taka stylizacja. Wpadnij do mnie w wolnej chwili, też lubię pisać o modzie :)) Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  3. Piękne stroje i zdjęcia!! Jestem zachwycona!

    OdpowiedzUsuń

Popularne posty

Facebook